• Kişisel Bilgileriniz: www.forum.ajanimo.com üyelerinin verdiği ve veri tabanında bulunan bilgileri, istatistiksel bilgilere dönüştürmek, reklam ve pazarlama alanında kullanmak, site kullanıcılarının genel eğilimlerini belirlemek, içeriğini ve servislerini zenginleştirmek için kullanabilme hakkına sahiptir. Ancak kişilere ait bilgiler tek tek kullanılmayacaktır.

    Üyelik İptali: Siteden zaman içerisinde, site ile uyum sağlayamayıp anlaşamadığını düşünen yada bir sorunu olup ayrılmak isteyen arkadaşlarımız;
    Site üyeliğinizi dilediğiniz an iptal edebilirsiniz. Üyeliğinizi iptal ettiginizde tarafımızda bulunan size ait kişisel bilgiler silinecektir. Ancak üyelik iptali o güne kadar yazdığınız mesajların ve forumdaki icraatlerinizin sona erdiği anlamına gelmez ve bunlardan doğacak her türlü kanuni sorumluluğunuz devam eder.

    En fazla, sitede Konu Dışı bölümüne, “Ayrıldığını belirten bir kısa metin yazabilir” ve bu metinden sonra sitede, ne başka başlık açabilir nede nickiyle hala dolaşmaya, çarpıcı mesajlar yazmaya devam edebilir.
    “Siteden tamamen ayrılıyorum” üzücü kararını veren üyeler, siteden tamamen banlanırlar ve birdaha o nickle giriş yapamazlar.

    Ayrıldıktan sonra fake nickle girildiği herhangi bir yolla teşhis edilmesi durumunda fake nick de banlanacaktır.